OPEL COMBO Skříňová/velkoprostorová limuzína (71_) 1.4 - Regulátor od 7/1994 do 10/2001, 1389 ccm, 44 kW, 60 hp, C 14 NZ, X 14 SZ, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1994 |
| Číslo podvozku (VIN) do | S6000012 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Napětí [V] | 14 V |
| Provedení generátoru | pro generátor třífázového proudu |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | S6000012 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ISKRA / LETRIKA |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | S6000012 |
| Napětí [V] | 14 V |
| Omezení výrobce | Delco-Remy |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | Y4074789 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Napětí [V] | 14 V |
| Omezení výrobce | Delco-Remy |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1994 |
| Číslo podvozku (VIN) od | S6000013 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Napětí [V] | 14 V |
Dostupnost