CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.0 Turbo - Regulátor od 6/1995 do 4/2003, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), kombi
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 576196 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo |
|---|---|
| Číslo generátoru | SG12B047 |
| Číslo generátoru | SG9B024 |
| Číslo generátoru | TG15C043 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO PARIS RHONE |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO PARIS RHONE |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost