PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.1 - Regulátor od 6/1996 do 9/2005, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HDZ (TU1M), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Provedení generátoru | Regulátor generátoru - regulace negativně |
| Číslo generátoru | Am KFZ ermitteln! |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Číslo generátoru | SG7S015+016 |
| Číslo generátoru | SG8B021+022 |
| Číslo generátoru | SG9B063+064+066 |
| Číslo generátoru | SG9B067 |
| Číslo generátoru | TG9B024 |
| Číslo generátoru | Valeo 437355+437356 |
| Číslo generátoru | Valeo 437460+437461 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Číslo generátoru | TG7S010+TG7S011 |
| Číslo generátoru | TG7S013+TG7S014 |
| Číslo generátoru | TG9B024+TG9B025 |
| Číslo generátoru | TG9B043+TG9B064 |
| Číslo generátoru | TG9B065 |
| Číslo generátoru | Valeo 437356+437460 |
| Číslo generátoru | Valeo 437461 |
| Číslo generátoru | Valeo 440277+440284 |
| Číslo generátoru | Valeo 440289+437355 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Číslo generátoru | SG10B022+SG10B023 |
| Číslo generátoru | SG10B048+SG7S015 |
| Číslo generátoru | SG7S016+SG8B021 |
| Číslo generátoru | SG8B022+SG9B063 |
| Číslo generátoru | SG9B064+SG9B066 |
| Číslo generátoru | SG9B067+TG9B024 |
| Číslo generátoru | Valeo 437355+437356 |
| Číslo generátoru | Valeo 437357+437460 |
| Číslo generátoru | Valeo 437461+437409 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 028 903 803 F |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,092 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 903 803 K |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 002 154 9106 |
|---|---|
| verze | Valeo |
| napětí od [V] | 12 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | D+/DF |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 576196 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost