VW GOLF IV (1J1) 1.8 T - Regulátor od 8/1997 do 6/2005, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AGU, AQA, ARZ, AUM, AWD, AWW, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Provedení generátoru | víceúčelový |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO MOTOROLA |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Valeo Motorola |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | ECONOMY LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,5 V |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15486 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1998 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9456 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9456 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9456 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1998 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost