VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI - Regulátor od 1/1998 do 6/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, ALH, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1C..W..024 255 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Napětí [V] | 14 V |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Provedení generátoru | Regulátor generátoru - regulace negativně |
| Číslo generátoru | Am KFZ ermitteln! |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| napětí od [V] | 14,4 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 903 803 K |
|---|---|
| Omezení výrobce | VALEO |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06B 903 803 B |
|---|---|
| Kód vybavení | Valeo Version |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1C..W..024256 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO |
| Elektronický regulátor | Ano |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE BOSCH |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14,5 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE VALEO |
| Elektronický regulátor | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo (Paris-Rhone) |
| Provedení zástrčky-ID | L-CPU |
| verze | Active Lamp |
| verze | B-Circuit |
| specifikace | 2.5 Sec. LRC |
| specifikace | Soft Start |
Dostupnost