TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Jednotlivé díly od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Tloušťka/síla [mm] | 4,90 mm |
| Šířka [mm] | 7,00 mm |
| Výška [mm] | 15,00 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | JA-AX 35 |
| Hmotnost [kg] | 0,0071 kg |
Dostupnost