PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 - Jednotlivé díly od 7/2002 do 2/2007, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFV (TU3A), KFW (TU3JP), kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Závit spojky | M5 |
| Počet děr | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VALEO |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Tloušťka/síla [mm] | 4,52 mm |
| Šířka [mm] | 6,30 mm |
| Výška [mm] | 15,00 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost