VW GOLF III (1H1) 1.8 - Jednotlivé díly od 11/1991 do 8/1997, 1781 ccm, 55 kW, 75 hp, AAM, Šikmá zadní část
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Tloušťka/síla [mm] | 4,00 mm |
| Šířka [mm] | 6,00 mm |
| Výška [mm] | 18,00 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Délka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost