VW VENTO (1H2) 2.0 - Jednotlivé díly od 11/1991 do 9/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, 2E, ABA, ADY, AGG, AKR, limuzína
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | PREMIUM LINE |
| Tloušťka/síla [mm] | 4,00 mm |
| Šířka [mm] | 6,00 mm |
| Výška [mm] | 18,00 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Výměnný díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 03/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | N-200000 |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Délka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Rozměr klíče | 13 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost