Všechny vozy - Jednotlivé díly
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 100,30 mm |
| délka 1 [mm] | 192,8 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 98,00 mm |
| délka 1 [mm] | 194,6 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 135 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 107,60 mm |
| délka 1 [mm] | 143,5 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 110 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 107,80 mm |
| délka 1 [mm] | 142,8 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 107,50 mm |
| délka 1 [mm] | 202 mm |
| Počet drážek | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 107,60 mm |
| délka 1 [mm] | 195,8 mm |
| Počet drážek | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 105,30 mm |
| délka 1 [mm] | 148,3 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 110,40 mm |
| délka 1 [mm] | 152,1 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 105,20 mm |
| délka 1 [mm] | 147,8 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 98,00 mm |
| délka 1 [mm] | 152 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 95,40 mm |
| délka 1 [mm] | 151,8 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 110,30 mm |
| délka 1 [mm] | 152 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 89,40 mm |
| délka 1 [mm] | 149,4 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 105,30 mm |
| délka 1 [mm] | 151,8 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 105,30 mm |
| délka 1 [mm] | 155,6 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 91,30 mm |
| délka 1 [mm] | 148,3 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 110,50 mm |
| délka 1 [mm] | 152,1 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 91,30 mm |
| délka 1 [mm] | 148 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 91,50 mm |
| délka 1 [mm] | 144,6 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
| Vnější průměr [mm] | 91,20 mm |
| délka 1 [mm] | 144,6 mm |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost