Všechny vozy - Jednotlivé díly
| Šířka [mm] | 30,0 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 56,0 mm |
| Hloubka [mm] | 17,90 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 A |
| Velikost závitu | M14-1.50 |
| Vnější průměr [mm] | 89,0 mm |
| Délka dříku [mm] | 144,00 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 28 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 35 A |
| Velikost závitu | M16-1.50 |
| Vnější průměr [mm] | 89,0 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Délka dříku [mm] | 154,00 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| vnitřní průměr [mm] | 36,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81,5 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 28 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 30 A |
| Výška [mm] | 26,50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 89,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 118,0 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 A |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 105 A |
| Výška [mm] | 26,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 97,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 130,0 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 108,0 mm |
| Proud [A] | 30 A |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29,3 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 56,7 mm |
| Hloubka [mm] | 24,50 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 61,0 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 23,00 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 93,0 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 116,0 mm |
| Proud [A] | 35 A |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40,8 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 49,8 mm |
| Hloubka [mm] | 25,30 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 45,6 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 69,3 mm |
| Hloubka [mm] | 30,60 mm |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29,3 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 44,0 mm |
| Hloubka [mm] | 26,40 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27,3 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55,9 mm |
| Hloubka [mm] | 11,50 mm |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 23,20 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 112,0 mm |
| Proud [A] | 50 A |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,0 mm |
| Proud [A] | 50 A |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 23,00 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 124,0 mm |
| Proud [A] | 50 A |
Dostupnost