Všechny vozy - Jednotlivé díly
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 103,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 114,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 100,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 102,90 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 92,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 103,60 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 120,50 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 114,20 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 103,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 111,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 114,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 114,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 113,50 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30,60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 103,60 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 116,60 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 7 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 7 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 116,80 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost