Všechny vozy - Jednotlivé díly
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 88,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 92,20 mm |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 100,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 102,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 111,30 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 121,50 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31,60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 116,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 114,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 50,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 130,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 113,40 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 116,50 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 117,20 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 116,60 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost