Všechny vozy - Jednotlivé díly
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 138,40 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 132,20 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108,90 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 111,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 7 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 117,30 mm |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 116,50 mm |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 110,00 mm |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 88,00 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 103,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 103,00 mm |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 110,20 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 116,80 mm |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 116,90 mm |
| Proud [A] | 35 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31,50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,50 mm |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108,50 mm |
| Počet diod | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 113,00 mm |
| Počet diod | 8 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 131,20 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | STANDARD LINE |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 134,00 mm |
| Proud [A] | 50 A |
| Počet diod | 12 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost