UAZ PATRIOT 2.7 - Kompresor / jednotlivé díly od 7/2004, 2693 ccm, 82 kW, 112 hp, ZMZ- 409210, SUV
| Omezení výrobce | Delphi |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 6 CVC |
| Spojka-ID | PV4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | MAHLE/DELPHI |
| Počet žeber | 4 |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| Vpusť [mm] | 21 mm |
| Odtok [mm] | 14,4 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 6CVC |
| Počet drážek | 4 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Výrobce | MAHLE |
Dostupnost