MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 2.5 TD (K94W) - Kompresor / jednotlivé díly od 11/1998, 2477 ccm, 73 kW, 99 hp, 4D56-T, uzavřený terénní vůz
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Kompresor -ID | 7SB / 7SBU |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | 4D56T-4P |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | VALEO ZEXEL |
| Hmotnost [kg] | 7,45 kg |
| Řemenice - O [mm] | 125 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | DKS17D |
| nový díl | Ano |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 61,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96,4 mm |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Kompresor -ID | 7SB / 7SBU |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Mitsubishi |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Kompresor -ID | MSC090C |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10PA15C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 143 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Mitsubishi MSC105C |
|---|---|
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 97 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 170 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7813A105 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 125 mm |
| Kompresor -ID | DKS15D |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Počet žeber | 1 |
| Poloha/sklon | dcha. ° |
| číslo dílu | AKC200A551J |
| Olejová náplň - množství (ml) | 230 ml |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Kompresor -ID | MSC105C |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 143 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10PA15C |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10PA15C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 143 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Mitsubishi MSC105C |
|---|---|
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 97 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 170 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Mitsubishi MSC105C |
|---|---|
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 97 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 170 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10PA15C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 143 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Mitsubishi MSC105C |
|---|---|
| Způsob upevnění | 043 |
| Řemenice - O [mm] | 97 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 170 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | 004 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 93 mm |
| Kompresor -ID | MSC105C |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Výška [mm] | 39 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Kompresor -ID | 10P,10PA,10S |
| Kompresor -ID | 6CA17,6SE,7SB |
| Kompresor -ID | DV-12,DV-13,DV-16,DV |
| Kompresor -ID | SP10,TV12,TV14 |
| Výška upevnění nářadí [mm] | 19,4 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | MR315442 |
| Řemenice - O [mm] | 93 mm |
| Kompresor -ID | MSC105C |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | MITSUBISHI |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 170 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | MSC105C |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 93 mm |
| Kompresor -ID | MSC105C |
Dostupnost