HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 GLSI - Kompresor / jednotlivé díly od 7/2008 do 12/2010, 1998 ccm, 119 kW, 162 hp, G4KD, limuzína
| Omezení výrobce | GENUINE HALLA |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| Kompresor -ID | HS18 |
| Počet drážek | 6 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 52 mm |
| Výška vypínacího ložiska [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| zdvihový kompresor [ccm] | 160 cm3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | VS16 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | HALLA-EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Vpusť [mm] | 19 mm |
| Odtok [mm] | 13 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | VS16 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | GENUINE HALLA |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| Kompresor -ID | HS18 |
| Počet drážek | 6 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 30 mm |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 52 mm |
| Výška vypínacího ložiska [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
|---|---|
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | VS16M |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Číslo produkce | K0264603 |
|---|
Dostupnost