SUBARU OUTBACK (BS) 2.0 D AWD (BSD) - Kompresor / jednotlivé díly od 3/2015, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, EE20Z, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Kompresor -ID | 7SB / 7SBU |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 61,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96,4 mm |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Kompresor -ID | 7SB / 7SBU |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 73111CA011 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | TOYOTA |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| váha [g] | 4235 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Olejová náplň - množství (ml) | 70 ml |
| Olej do kompresoru | ND-12 |
| Kompresor -ID | SCSA08H |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
| Hmotnost brutto [kg] | 5045 g |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Denso 10S15L |
|---|---|
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Spojka-ID | Electromagnetic |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 73111CA011 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | SCSA08H |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Denso 10S15L |
|---|---|
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Spojka-ID | Electromagnetic |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Denso 10S15L |
|---|---|
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Spojka-ID | Electromagnetic |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Výška [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| Kompresor -ID | 10S,10SR |
| Kompresor -ID | 6SAS,6SBH,6SBU |
| Kompresor -ID | 7SBH,7SBU,7SB |
| Výška upevnění nářadí [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost