HONDA JAZZ IV (GK_) 1.3 - Kompresor / jednotlivé díly od 9/2015, 1318 ccm, 75 kW, 102 hp, L13B, L13B2, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO-EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| řemenice | bez řemenice (žebrovaný klínový řemen) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Vpusť [mm] | 18,3 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Kompresor -ID | 10SRE11C |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Denso 10SRE11C |
|---|---|
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Denso |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vpusť [mm] | 18 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Kompresor -ID | 10SRE11C |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Denso 10SRE11C |
|---|---|
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Denso 10SRE11C |
|---|---|
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 3881050ZG01 |
| Omezení výrobce | Denso |
| Hmotnost [kg] | 5,6 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| Vpusť [mm] | 18,3 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Kompresor -ID | 10SRE11C |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Kompresor -ID | 10SRE11C |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost