MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 TD - Kompresor / jednotlivé díly od 2/2000 do 10/2002, 1753 ccm, 55 kW, 75 hp, 1E10(RTN), Šikmá zadní část
| Omezení výrobce | Visteon |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 98 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Kompresor -ID | Scroll-90v |
| Spojka-ID | PV5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1425822 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 137 mm |
| Kompresor -ID | FS10 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost