ASTON MARTIN CYGNET 1.3 - Kompresor / jednotlivé díly od 4/2011 do 10/2013, 1329 ccm, 72 kW, 98 hp, 1NR-FE, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 88310-74032 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | TOYOTA |
| Počet žeber | 4 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Řemenice - O [mm] | 105 mm |
| váha [g] | 5705 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Olejová náplň - množství (ml) | 100 ml |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Kompresor -ID | TSB10C |
| Počet drážek | 4 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Hmotnost brutto [kg] | 6515 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 8831074030 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 105 mm |
| Kompresor -ID | TSB10C |
| Počet drážek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 105 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 140 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | TSB10C |
| Počet drážek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 105 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 140 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | TSB10C |
| Počet drážek | 4 |
Dostupnost