PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Kompresor / jednotlivé díly od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | GENUINE SANDEN |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Výška [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN SD7V16 |
|---|---|
| Způsob montáže | 001 |
| Způsob upevnění | 042 |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | 098 |
| Vpusť [mm] | 16,4 mm |
| Odtok [mm] | 16,4 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | 004 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | DW10TD |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Hmotnost [kg] | 7,378 kg |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| zdvihový kompresor [ccm] | 160 cm3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| nový díl | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Delphi |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 120 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | Sanden SD7V16 |
| Spojka-ID | PV6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| zdvihový kompresor [ccm] | 160 cm3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Vpusť [mm] | 21 mm |
| Odtok [mm] | 14 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 125 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD6V12 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | SANDEN-EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vpusť [mm] | 20,8 mm |
| Odtok [mm] | 14,4 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD6V12 |
| Počet drážek | 6 |
| Hlava válce-ID (kompresor) | VGJ |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Sanden |
| Spojovací technika | H/PAD |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vpusť [mm] | 21 mm |
| Odtok [mm] | 14,3 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Hlava válce-ID (kompresor) | VTA |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Sanden |
| Spojovací technika | H/PAD |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Hlava válce-ID (kompresor) | VQA, VQU |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | DW10TD |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Hmotnost [kg] | 6,65 kg |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Hmotnost [kg] | 5,98 kg |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 6V12 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Hmotnost [kg] | 5,94 kg |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD6V121437 |
| nový díl | Ano |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | DW10TD |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Hmotnost [kg] | 6,65 kg |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| zdvihový kompresor [ccm] | 161 cm3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Hmotnost [kg] | 5,98 kg |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 6V12 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | IR PLUS |
| Omezení výrobce | Type Sanden |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Vpusť [mm] | 16,4 mm |
| Odtok [mm] | 16,4 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 833 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | Type Sanden |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Vpusť [mm] | 20,7 mm |
| Odtok [mm] | 14,4 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD6V12 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 733 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Sanden |
| Hmotnost [kg] | 6,542 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 120 mm |
| Vpusť [mm] | 16 mm |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Sanden |
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 120 mm |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
Dostupnost