HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Kompresor / jednotlivé díly od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Kompresor -ID | 7SB / 7SBU |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10SR15C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 115,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | 098 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | 004 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 38810-R06-G01 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | HONDA |
| Délka [mm] | 220 mm |
| Výška [mm] | 128 mm |
| Počet žeber | 7 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| váha [g] | 7330 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Vpusť [mm] | 18,3 mm |
| Odtok [mm] | 15,6 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 105 ml |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Hmotnost brutto [kg] | 8140 g |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 61,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96,4 mm |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Kompresor -ID | 7SB / 7SBU |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10SR15C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 38800R06G01 |
| pro OE číslo | 38810R06G01 |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Hmotnost [kg] | 6,1 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | GENUINE DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 105 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10SR15C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 38800R06G01 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| Počet drážek | 7 |
| párová čísla výrobku | 2.2008 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Denso |
| Spojovací technika | PAD |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 38810-R06-G01 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| párová čísla výrobku | 2.2008 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 38810-R06-G01 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10SR15C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 38810-R06-G01 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| párová čísla výrobku | 2.2008 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10SR15C |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | GENUINE DENSO |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 115 mm |
| Kompresor -ID | 10S |
| Kompresor -ID | 10SR |
| Počet drážek | 7 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 30 mm |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 52 mm |
| Výška vypínacího ložiska [mm] | 22 mm |
Dostupnost