FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. - Kompresor / jednotlivé díly od 2/1988 do 5/1991, 1595 ccm, 66 kW, 90 hp, 149 C2.046, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | Harrison |
| Hmotnost [kg] | 6,162 kg |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 139 mm |
| váha [g] | 6500 g |
| Vpusť [mm] | 16 mm |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| Kompresor -ID | Harrison V5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | Delphi / Harrison |
| Spojovací technika | H/PAD |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| zdvihový kompresor [ccm] | 151 cm3 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 220 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | V5 |
| nový díl | Ano |
| Počet drážek | 1 |
| Chladicí látka | R 134a |
| regulováno interně | Ano |
| Sledujte obrázek | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7773398 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Kompresor -ID | V5 |
| Počet drážek | 1 |
| párová čísla výrobku | 2.8029 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5895426 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| pro číslo výrobku | K14002R |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Kompresor -ID | V5 |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7745384 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Kompresor -ID | V5 |
| párová čísla výrobku | 2.8029 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | REMANUFACTURED |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| pro číslo výrobku | 1.4002R |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Kompresor -ID | V5 |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7745384 |
| Omezení výrobce | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Kompresor -ID | V5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | QUALITY |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| pro číslo výrobku | K14002R |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Kompresor -ID | V5 |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7745384 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Kompresor -ID | V5 |
| párová čísla výrobku | 2.8029 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | REMANUFACTURED |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| pro číslo výrobku | 1.4002R |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Kompresor -ID | V5 |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost