HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3) - Kompresor / jednotlivé díly od 4/2007, 2354 ccm, 125 kW, 170 hp, K24A1, K24Z1, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 106 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| zdvihový kompresor [ccm] | 86 cm3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez diody |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Vpusť [mm] | 18,3 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 75 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 56 |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | SANDEN-EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Vpusť [mm] | 18,3 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| Počet drážek | 7 |
| Hlava válce-ID (kompresor) | PB |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Sanden |
| Spojovací technika | PAD |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Hmotnost [kg] | 7,34 kg |
| Řemenice - O [mm] | 106 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 75 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| nový díl | Ano |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 106 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Vpusť [mm] | 18,2 mm |
| Odtok [mm] | 15,4 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | TRSE09A |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Sanden |
| Hmotnost [kg] | 6,68 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Vpusť [mm] | 18,3 mm |
| Odtok [mm] | 18,3 mm |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | IAM |
| Omezení výrobce | Sanden |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| zdvihový kompresor [ccm] | 90 cm3 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| nový díl | Ano |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN TRSE09 |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 103 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 165 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1986AD1318 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 105 mm |
| Kompresor -ID | HS110 |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 106 mm |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 106 mm |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Sanden |
| Spojovací technika | PAD |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN TRSE09 |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 103 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 165 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN TRSE09 |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 103 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 165 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | GENUINE SANDEN |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 107 mm |
| Kompresor -ID | TRS |
| Počet drážek | 7 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 35 mm |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 50 mm |
| Výška vypínacího ložiska [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 59 mm |
| Kompresor -ID | TRS |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Sanden |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 107 mm |
| Kompresor -ID | TRS |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 38810RZYA01 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | TRSE09 |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN |
|---|---|
| Výška [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Kompresor -ID | HS-09 |
| Kompresor -ID | TRS |
| Výška upevnění nářadí [mm] | 4,4 mm |
Dostupnost