CITROËN XM (Y3) 2.0 - Kompresor / jednotlivé díly od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Hmotnost [kg] | 7,304 kg |
| Řemenice - O [mm] | 123 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Kompresor -ID | SD7H15 |
| Počet drážek | 5 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | Sanden |
| Spojovací technika | H/RO |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| zdvihový kompresor [ccm] | 155 cm3 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | SD709 - 7705 |
| nový díl | Ano |
| Počet drážek | 5 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Sledujte obrázek | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN SD709 |
|---|---|
| Způsob upevnění | Držák vidlice |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
| Počet drážek | 5 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN SD7H15 |
|---|---|
| Způsob upevnění | Držák vidlice |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
| Počet drážek | 5 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00006453P5 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Kompresor -ID | SD709 |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Kompresor -ID | SD7H15 |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN SD709 |
|---|---|
| Způsob upevnění | Držák vidlice |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
| Počet drážek | 5 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN SD7H15 |
|---|---|
| Způsob upevnění | Držák vidlice |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
| Počet drážek | 5 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN SD709 |
|---|---|
| Způsob upevnění | Držák vidlice |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
| Počet drážek | 5 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN SD7H15 |
|---|---|
| Způsob upevnění | Držák vidlice |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 8 |
| Počet drážek | 5 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 64 mm |
| Kompresor -ID | SD7H15/SD7H13 |
| Kompresor -ID | SD7V12/SD6V12 |
| Kompresor -ID | SD7V16/SD709 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN |
|---|---|
| Výška [mm] | 22,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| Kompresor -ID | SD6V12 |
| Kompresor -ID | SD709 |
| Kompresor -ID | SD7H15 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Výška upevnění nářadí [mm] | 12,9 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN |
|---|---|
| Číslo produkce | K0263003 |
Dostupnost