PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S E-Hybrid - Kompresor / jednotlivé díly od 5/2011 do 5/2017, 2995 ccm, 306 kW, 416 hp, M 06.EC, MCG.E, MCG.EA, MCG.FA, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 25675 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
| pro OE číslo | 94812601103 |
| pro OE číslo | 94812601102 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | PORSCHE |
| Délka [mm] | 228,3 mm |
| Výška [mm] | 138 mm |
| Počet žeber | 7 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Řemenice - O [mm] | 120 mm |
| váha [g] | 5700 g |
| Olejová náplň - množství (ml) | 110 ml |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Kompresor -ID | 7SEU17C |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Hmotnost brutto [kg] | 6510 g |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN |
|---|---|
| Olejová náplň - množství (ml) | 290 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 SP-A2 |
| Kompresor -ID | SHS33 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SANDEN |
|---|---|
| Olejová náplň - množství (ml) | 290 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 SP-A2 |
| Kompresor -ID | SHS33 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 94812601102 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 120 mm |
| Kompresor -ID | 7SEU17C |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost