JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ) - Kompresor / jednotlivé díly od 9/1991 do 4/1999, 3964 ccm, 135 kW, 184 hp, MX, uzavřený terénní vůz
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Kompresor -ID | 7SB / 7SBU |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Denso |
| Spojovací technika | Top/PAD |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 136 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10PA17C |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 61,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96,4 mm |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Kompresor -ID | 7SB / 7SBU |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | CASE I.H. |
| Omezení výrobce | CITROEN |
| Omezení výrobce | CLAAS |
| Omezení výrobce | DAF |
| Omezení výrobce | FIAT |
| Omezení výrobce | JEEP |
| Omezení výrobce | MASSEY FERGUSON TRAC |
| Omezení výrobce | NEW HOLLAND |
| Omezení výrobce | PEUGEOT |
| Omezení výrobce | PSA |
| Omezení výrobce | RENAULT |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Omezení výrobce | SCANIA |
| Omezení výrobce | SPECIAL VEHICLES |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VOLKSWAGEN |
| Omezení výrobce | VOLVO CONSTRUCTION E |
| Omezení výrobce | VOLVO TRUCK |
| Omezení výrobce | VW |
| Výška [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
| Průměr od [mm] | 45 mm |
| Průměr do [mm] | 64 mm |
| Číslo technické informace | CLOCK 05:25 |
| Kompresor -ID | SD709 |
| Kompresor -ID | SD7H15 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Denso |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Řemenice - O [mm] | 134 mm |
| Kompresor -ID | 10PA |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO-EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10PA17C |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10P17C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10P+17C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1993 |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN SD7H15 |
| Řemenice - O [mm] | 120 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10PA17C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 130 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10PA17C |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Řemenice - O [mm] | 130 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | 10PA17C |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Řemenice - O [mm] | 119 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Kompresor -ID | SD7H15 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10P17C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10P+17C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1993 |
|---|---|
| Omezení výrobce | SANDEN SD7H15 |
| Řemenice - O [mm] | 120 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10PA17C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10P17C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DENSO 10P+17C |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost