KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG - Kompresor / jednotlivé díly od 8/2013 do 3/2017, 998 ccm, 49 kW, 67 hp, B3LA, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Type Halla |
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Vpusť [mm] | 15,8 mm |
| Odtok [mm] | 13 mm |
| Kompresor -ID | HS09 |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2015 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | Type Hanon |
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Vpusť [mm] | 19 mm |
| Odtok [mm] | 13 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | VS09E |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 977011Y250 |
| pro OE číslo | 977011Y251 |
| Omezení výrobce | Hanon |
| Hmotnost [kg] | 6,1 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| Vpusť [mm] | 19 mm |
| Odtok [mm] | 13 mm |
| Kompresor -ID | VS09E |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 977011Y050 |
| Omezení výrobce | Hanon |
| Hmotnost [kg] | 8,42 kg |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
| Vpusť [mm] | 15,8 mm |
| Odtok [mm] | 13 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | HS09 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | GENUINE HANON |
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Vpusť [mm] | 15,8 mm |
| Odtok [mm] | 13 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 100 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | HS09 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Omezení výrobce | HCC HS-09 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Omezení výrobce | HCC VS09E |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 977011Y550 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Kompresor -ID | VS09 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| Kompresor -ID | VS09E |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | HS09 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | HCC |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | HS09 |
| Počet drážek | 6 |
| Hlava válce-ID (kompresor) | 6F |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Kompresor -ID | VS09 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | Type Halla |
| Řemenice - O [mm] | 118 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Vpusť [mm] | 15,8 mm |
| Odtok [mm] | 13 mm |
| Kompresor -ID | HS09 |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Omezení výrobce | HCC VS09E |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Omezení výrobce | HCC HS-09 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Kompresor -ID | VS09 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Omezení výrobce | HCC HS-09 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Omezení výrobce | HCC VS09E |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Počet drážek | 6 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| Kompresor -ID | VS09 |
Dostupnost