NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Kompresor / jednotlivé díly od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | CALSONIC-EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Vpusť [mm] | 21,3 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Kompresor -ID | CR08B |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | CALSONIC CR08b |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | CALSONIC CR08b |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 926001HC5A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08b |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 926003VA5B |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08B |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | CALSONIC |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | CR08B |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08b |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | REMANUFACTURED |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08B |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | QUALITY |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08b |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | QUALITY |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08B |
Dostupnost
| Omezení výrobce | CALSONIC CR08b |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08b |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | REMANUFACTURED |
| Spojovací technika | FLANGIA |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08B |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | CALSONIC |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Kompresor -ID | CR08B |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Východní Evropa |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | CALSONIC-EQUIVALENT |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| řemenice | bez řemenice (žebrovaný klínový řemen) |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Vpusť [mm] | 21,3 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 ml |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Kompresor -ID | CR08b |
| Počet drážek | 7 |
| Chladicí látka | R 134a |
Dostupnost
| Omezení výrobce | GENUINE CALSONIC |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 125 mm |
| Kompresor -ID | CR12 |
| Počet drážek | 6 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 35 mm |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 55 mm |
| Výška vypínacího ložiska [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | GENUINE CALSONIC |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Kompresor -ID | CR08 |
| Počet drážek | 7 |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 30 mm |
| pro průměr ložiska kola [mm] | 47 mm |
| Výška vypínacího ložiska [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | CALSONIC |
| Výška [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 101 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 66 mm |
| Kompresor -ID | CR12 |
| Kompresor -ID | VCS14 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 926001HC5A |
| pro OE číslo | 926001HD5A |
| pro OE číslo | 926003VA0D |
| pro OE číslo | 926003VA1D |
| Omezení výrobce | Calsonic |
| Hmotnost [kg] | 5,2 kg |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 100 mm |
| Vpusť [mm] | 21,3 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Kompresor -ID | CR08B |
Dostupnost