VOLVO XC60 I SUV (156) T6 - Kondenzátor od 10/2013 do 2/2017, 1969 ccm, 225 kW, 306 hp, B 4204 T9, SUV
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 624 mm |
| Šířka sítě [mm] | 471 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,83 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 471 mm |
| Šířka sítě [mm] | 602 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost