RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_) 1.5 dCi 110 - Kondenzátor od 1/2015, 1461 ccm, 81 kW, 110 hp, K9K 646, K9K 856, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 09/2019 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 525 mm |
| Šířka sítě [mm] | 393,2 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Délka sítě [mm] | 523 mm |
| Šířka sítě [mm] | 395 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Rozměry mřížky chladiče | 523 x 395 x 12 mm |
|---|---|
| Materiál | 001 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32413 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,625 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 392 mm |
| Šířka sítě [mm] | 525 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost