PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 HDi 16V - Kondenzátor od 4/2010, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HX (DV6ATED4), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 540 mm |
| Šířka sítě [mm] | 361 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Rozměry mřížky chladiče | 570 x 360 x 16 mm |
|---|---|
| Materiál | 001 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,79 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 545 mm |
| Šířka sítě [mm] | 361 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost