FIAT PANDA Schránky/šikmá záď (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) - Kondenzátor od 9/2004 do 12/2011, 1242 ccm, 44 kW, 60 hp, 188 A4.000, Schránky/šikmá záď
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s dusíkovou náplní |
| Chemická vlastnost | korozivzdorný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 320 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s dusíkovou náplní |
| Chemická vlastnost | korozivzdorný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 320 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Vpusť [mm] | 15,5 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 317 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Vpusť [mm] | 15,5 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 312 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Vpusť [mm] | 15,5 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 312 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Vpusť [mm] | 15,5 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 317 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 606 mm |
| Šířka sítě [mm] | 320 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 15,5 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Délka sítě [mm] | 574 mm |
| Šířka sítě [mm] | 315 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 543 mm |
| Šířka sítě [mm] | 317 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 589 mm |
| Šířka sítě [mm] | 320 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 320 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Vpusť [mm] | 16 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Provedení chladiče | Paralelní chladící potrubí |
| Délka sítě [mm] | 568 mm |
| Šířka sítě [mm] | 320 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Vpusť [mm] | 16 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
| Provedení chladiče | Paralelní chladící potrubí |
| Délka sítě [mm] | 608 mm |
| Šířka sítě [mm] | 317 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Alternativ |
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Vpusť [mm] | 15 mm |
| Odtok [mm] | 15 mm |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 589 mm |
| Šířka sítě [mm] | 320 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Alternativ |
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Vpusť [mm] | 15 mm |
| Odtok [mm] | 15 mm |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 320 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Chladicí látka | R 134a |
| Délka sítě [mm] | 608 mm |
| Šířka sítě [mm] | 307 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost