VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R - Regulace plnicího tlaku od 5/2014 do 11/2017, 1984 ccm, 206 kW, 280 hp, CDLK, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 29597 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | přepínací ventil |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29597 |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Typ ventilu | zpětný ventil |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29597 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | přepínací ventil |
Dostupnost