SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI - Regulace plnicího tlaku od 11/2005 do 5/2010, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BMM, Šikmá zadní část
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| pro OE číslo | 28231-27400 |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| váha [g] | 470 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 765261 |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| váha [g] | 300 g |
Dostupnost