RENAULT MASTER III valník/podvozek (EV, HV, UV) 2.3 dCi 145 FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F,... - Regulace plnicího tlaku od 2/2010, 2298 ccm, 107 kW, 146 hp, M9T 678, M9T 680, M9T 706, M9T 708, valník/podvozek
| Provedení motoru | pro motory s EGR |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | přepínací ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37152 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | přepínací ventil |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost