AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro - Vačkový hřídel od 10/1998 do 5/2003, 1781 ccm, 132 kW, 180 hp, AJQ, ARY, Šikmá zadní část
| Počet zubů | 52 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15352 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| druh provozu | tlakově řízený |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11347 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| verze | gegossen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15352 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| verze | gegossen |
Dostupnost
| Délka [mm] | 160 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,94 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15352 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15352 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 8N-1-010001 |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost