FORD FIESTA VI Van 1.0 - Vačkový hřídel od 10/2012 do 4/2017, 998 ccm, 59 kW, 80 hp, P4JA, P4JB, P4JC, P4JD, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | Ventilová jednotka |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Kov |
| Provedení zásuvky | Male |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31511 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
VAICO
V25-2171
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele Q+, original equipment manufacturer quality
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
| Typ ventilu | pro výstupní ventil |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1761191 |
|---|---|
| druh provozu | elektricky ovládané |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
| Typ ventilu | pro výstupní ventil |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1812533 |
|---|---|
| Počet zubů | 38 |
| montovaná strana | Sací strana |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1812162 |
|---|---|
| Počet zubů | 38 |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 27837 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 27837 |
| pro OE číslo | CM5G6C570CC |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31511 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Šířka [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31512 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
Dostupnost