RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (JZ1Y) - Vačkový hřídel od 4/2012 do 9/2016, 1598 ccm, 79 kW, 107 hp, K4M 866, velkoprostorová limuzína
| druh provozu | tlakově řízený |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23553 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | řídicí ventil |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 119,0 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M12 x 1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Jakost/třída | 10.9 |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23553 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7701478505 |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23553 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7701478505 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23553 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7701478505 |
Dostupnost