SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Vačkový hřídel od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2004 |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2004 |
| Typ ventilu | pro výstupní ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Počet zubů | 27 |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
| párová čísla výrobku | 2410084 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Počet zubů | 27 |
| montovaná strana | Sací strana |
| druh provozu | hydraulický |
| párová čísla výrobku | 2410083 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Počet zubů | 27 |
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
Dostupnost