MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Vačkový hřídel od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 24716 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Typ ventilu | řídicí ventil |
Dostupnost
| Počet zubů | 40 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,867 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,214 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24716 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1684632 |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
Dostupnost
| Počet zubů | 40 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,867 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 50 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 40 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Hmotnost [kg] | 1,01 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,214 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Počet zubů | 40 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Druh pohonu | řetěz |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,214 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Počet zubů | 40 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
Dostupnost
| pro OE číslo | L372124X0D |
|---|---|
| Počet zubů | 50 |
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9124X0C |
|---|---|
| Počet zubů | 40 |
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| Počet zubů | 40 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
Dostupnost
| Počet zubů | 50 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
Dostupnost
| Počet zubů | 40 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
Dostupnost
| Počet zubů | 40 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | L372124X0D |
|---|---|
| Počet zubů | 50 |
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9124X0C |
|---|---|
| Počet zubů | 40 |
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost