BMW X3 (E83) xDrive 20 i - Vačkový hřídel od 9/2008 do 8/2011, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, N46 B20 B, SUV
| montovaná strana | Hlava Válců, strana převodovky |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Výška [mm] | 43 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Výška [mm] | 43 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Řízení ventilu | pro motory s variabilním řízením ventilu |
|---|
Dostupnost
| Kód motoru | N46B20B |
|---|
Dostupnost
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Síto |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | Neue Ausführung |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| typ karosérie | plastové pouzdro |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Druh pohonu | řetěz |
| druh provozu | hydraulický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kolem vysílače impulsů |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| párová čísla výrobku | 2410030 |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Druh pohonu | řetěz |
| druh provozu | hydraulický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kolem vysílače impulsů |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| párová čísla výrobku | 2410029 |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,94 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,840 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 20 94 7571 |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Typ ventilu | pro výstupní ventil |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 43,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 43,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 36 7 560 462 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
| Typ ventilu | pro výstupní ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11367500032 |
|---|---|
| Počet zubů | 38 |
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost