OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) - Vačkový hřídel od 8/2006 do 8/2014, 1229 ccm, 59 kW, 80 hp, Z 12 XEP, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | R211S/BFS127S |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| Materiál | Ocelová litina |
| Typ ventilu | pro výstupní ventil |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | R211S/BFS127S |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
| Typ ventilu | pro výstupní ventil |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,728 kg |
| párová čísla výrobku | 176837 |
Dostupnost
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
|---|---|
| verze | OE |
Dostupnost
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
|---|---|
| verze | IAM |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,730 kg |
| párová čísla výrobku | 180725 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Materiál | Litina |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Délka [mm] | 342 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Délka [mm] | 342 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| verze | gegossen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| verze | gegossen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vačkovými hřídelemi |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18012 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vačkovými hřídelemi |
| číslo dílu | HV0169 |
| číslo dílu | HV0170 |
Dostupnost