AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI - Vačkový hřídel od 1/2011 do 4/2015, 1390 ccm, 136 kW, 185 hp, CAVG, CTHG, Šikmá zadní část
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06H103144J |
|---|---|
| pro OE číslo | 06H103144K |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
| pro číslo výrobku | 120-09-056 |
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Hmotnost [kg] | 0,69 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | CTHG, CAVG |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Délka [mm] | 401,5 mm |
| Velikost závitu | M 10 |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 06H103144J |
|---|---|
| pro OE číslo | 06H103144K |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,8407 kg |
| druh provozu | manuální |
| pro číslo výrobku | 120-09-056 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| druh provozu | hydraulický |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Nockenwellenzahnrad |
| Provedení řetězu | Simplex |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25659 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Alternativní sada opravy | 0899066 |
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1.25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25659 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,179 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,626 kg |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1.25 |
Dostupnost