Všechny vozy - Vačkový hřídel
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | Polyamid 6.6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03L 109 096 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03L 109 096B |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 92,9 mm |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Nockenwellenzahnrad |
| Provedení řetězu | Simplex |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Nockenwellenzahnrad |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Provedení řetězu | Simplex |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Kryt hlavy válce |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Materiál těsnění | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Počet zubů | 48 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 105,3 mm |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 6 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 60 mm |
| Rozměr klíče | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 10,4 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní polygonická hlava |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Přesný šroub |
| Třída pevnosti | 8.8 |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 42 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| párová čísla výrobku | 409 812 |
Dostupnost