AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI - Vahadlo od 7/2014 do 5/2018, 2967 ccm, 160 kW, 218 hp, CTCC, CZVB, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 29593 |
|---|---|
| pro OE číslo | 059 109 417 J |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29593 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29593 |
|---|---|
| pro OE číslo | 059 109 417 J |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 29593 |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29593 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 24 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| TECDOC-číslo motoru | 29593 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 24 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost