AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Tyčka zdvihátka / vodítko od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| pro OE číslo | 034 109 309 AD |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 10 |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Alternativní sada opravy | 420 0040 10 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 10 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 10 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 28,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 10 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Množství | 20 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 10 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 10 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 28,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 10 |
| montovaná strana | Motor |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Označení barvy | světlá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 034 109 309 AD |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 10 |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Alternativní sada opravy | 45-4045 |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Číslo produkce | 1230010 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 050109309 |
|---|---|
| montovaná strana | Tělo nápravy |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 034109309N |
|---|---|
| pro OE číslo | 074109309 |
| montovaná strana | Tělo nápravy |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost