SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Tyčka zdvihátka / vodítko od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 34,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 12 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 24 |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Výška [mm] | 33 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| pro OE číslo | 96 378 583 80 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
| Konstrukční rok do | 04/2004 |
| Požadovaný počet kusů | 24 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
| Konstrukční rok do | 04/2004 |
| Požadovaný počet kusů | 24 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 24 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Průměr v mm | 7,8 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 24 |
|---|---|
| Výška [mm] | 32,7 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 24 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Výška [mm] | 32,7 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Délka [mm] | 34,5 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Tělo nápravy |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost