VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Tyčka zdvihátka / vodítko od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 20 |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
| povrch | amorfní uhlíková vrstva (DLC) |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 20 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez diesel-částicového filtru (DPF) |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 20 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 20 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 109 309 B |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 20 |
|---|---|
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 26 mm |
| Délka [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Tělo nápravy |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Množství | 8 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Tělo nápravy |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Množství | 8 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038109309B |
|---|---|
| montovaná strana | Tělo nápravy |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost